از صدرنشینی قشقایی و آلومینیوم تا شکست خانگی استقلال خوزستان

به گزارش وبلاگ سیما، فصل جدید لیگ دسته اول با انجام 9 بازی در شهرهای مختلف شروع شد و 18 تیم حاضر در این مسابقات با حضور در 9 بازی کار خود را شروع کردند. بهترین نتیجه را در هفته اول تیم های قشقایی و آلومینیوم اراک کسب کردند که توانستند میهمانان خود مس کرمان و فجر سپاسی را با نتایج مشابه 3 بر یک مغلوب نمایند.

از صدرنشینی قشقایی و آلومینیوم تا شکست خانگی استقلال خوزستان

یکی از نتایج دور از ذهن این هفته، شکست خانگی استقلال خوزستان مقابل بادران تهران بود. آبی های اهوازی که به تازگی از لیگ برتر به لیگ دسته اول سقوط نموده اند، در این دیدار با تک گل بازیکن باتجربه بادران، کیوان امرایی در خانه شکست خوردند.

سپیدرود رشت دیگر تیمی که فصل گذشته در لیگ برتر حضور داشت هم در خانه مقابل مس رفسنجان بدون گل متوقف شد تا این تیم هم نتیجه ای به نسبت دور از ذهن گرفته باشد.

گل ریحان البرز که فصل گذشته هم در کورس مدعیان قرار داشت، کار خود را در این فصل با یک نتیجه خوب شروع کرد و میزبانش آرمان گهر سیرجان را با نتیجه 3 بر 2 مغلوب کرد تا بهترین تیم میهمان در هفته نخست باشد.

جدال دو تیم تازه لیگ اولی شده نیروی زمینی تهران و خوشه طلایی ساوه هم به فزونی یک بر صفر خوشه طلایی رسید تا نیروی زمینی کارش را با یک شکست خانگی شروع نموده باشد.

در هفته اول رقابتها تنها دو بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید که در هیچ یک از این دو بازی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد.

چهار تیم گل ریحان، خوشه طلایی، نود ارومیه و بادران توانستند خارج از خانه پیروز شوند و در مقابل نیز سه تیم قشقایی، آلومینیوم اراک و سرخ پوشان در خانه طعم پیروزی را چشیدند.

نتایج هفته اول لیگ دسته اول به توضیح زیر است:

* رایکا بابل صفر - داماش گیلان صفر

* قشقایی شیراز 3 - مس کرمان یک

* آرمان گهر سیرجان 2 - گل ریحان البرز 3

* نیروی زمینی تهران صفر - خوشه طلایی ساوه یک

* آلومینیوم اراک 3 - فجر سپاسی شیراز یک

* علم و ادب تبریز یک - نود ارومیه 2

* سپیدرود رشت صفر - مس رفسنجان صفر

* سرخ پوشان پاکدشت یک - ملوان انزلی صفر

* استقلال خوزستان صفر - بادران تهران یک

جدول هفته اول رقابتهای لیگ دسته اول:

منبع: خبرگزاری مهر

به "از صدرنشینی قشقایی و آلومینیوم تا شکست خانگی استقلال خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از صدرنشینی قشقایی و آلومینیوم تا شکست خانگی استقلال خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید