استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید

به گزارش وبلاگ سیما، جمشید خیرآبادی از سمت سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید ایران استعفا کرد.

استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید

به گزارش وبلاگ سیما، سرمربی تیم کشتی فرنگی امید درحالیکه فرصت کمی تا مسابقات امیدهای جهانی باقی مانده از سمت خود استعفا کرد.

متن استعفای جمشید خیرآبادی از سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی امید که تحویل فدراسیون کشتی داده، به توضیح زیر است:

در ابتدا لازم می دانم از اعتماد جنابعالی نسبت به اینجانب قدردانی نمایم و اعتقاد استوار دارم که فرصت خدمت به ورزش پرافتخار کشتی فرصت خدمت به فرهنگی عزتمند است.

همانطور که جنابعالی مستحضرید در راستای خدمت به کشتی علی رغم آنکه مشغول توسعه ورزش اول کشور و خدمت به کشتی زادگاهم هستم ولی با جدیت امور کشتی گیران تیم ملی امید را نیز دنبال می کردم تا جایی که خوشبختانه هم اکنون در هر وزن چند کشتی گیر آماده و با انگیزه حضور دارند که از شانس های اصلی کسب مدال در رقابت های جهانی هستند و در مجموع وضعیت تیمی آنقدر خوب است که رسیدن به سکوی جهانی امیدها قابل دسترس خواهد بود.

علی ایحال با وجود مطلوب بودن وضعیت فنی تیم ملی زیر 23 سال(امید) از آنجا که هرگز دوست نداشته و ندارم بخاطر منیت ها کوچکترین آسیبی به عشق همیشگی ام کشتی برسد و از سوی دیگر همدلی را اصل انکارناپذیر موفقیت در کار فنی می دانم، ضمن استعفاء از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی امید، برای کشتی ایران و جنابعالی بهترین ها را آرزومندم.

در خاتمه از ملت شریف ایران، تمامی بزرگان، پیشکسوتان و جامعه کشتی که از گذشته تا امروز همیشه مورد حمایت و لطف آنها بودم تشکر و قدردانی می کنم، باشد که بتوانم در زادگاه خود کردستان عزیز بیش از گذشته به کشتی ایران خدمت نمایم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای جمشید خیرآبادی از سرمربیگری تیم کشتی فرنگی امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید