کوشش برای معرفی پتانسیل های گردشگری همدان در سطح بین المللی

به گزارش وبلاگ سیما، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تا 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میزبان 660 شرکت ایرانی و 57 شرکت خارجی در حوزه گردشگری از 31 استان و 12 کشور است و استان همدان نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

کوشش برای معرفی پتانسیل های گردشگری همدان در سطح بین المللی

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان در تبادل نظر با وبلاگ سیما با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی ها و ظرفیت های کشور در زمینه جذب گردشگر و ایجاد فرصتی برای تعامل دست اندرکاران صنعت گردشگری برپا شده است، اظهارداشت: نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با رویکرد و تمرکز بر معرفی ظرفیت های گردشگری استان ها فعالیت خود را شروع نموده است.

علی مالمیر با اشاره به حضور همدان در این نمایشگاه گفت: غرفه ای در اختیار استان همدان قرار گرفته است تا با اجرای برنامه ها به معرفی تجارب همدان در سال 2018 و برنامه های پیش رو در سال 2019 بپردازد.

مالمیر بابیان اینکه این رویداد عرصه ای تاثیر گذار برای معرفی فعالان گردشگری استان خواهد بود، گفت: نمایشگاه دوازدهم با رویکرد گردشگری داخلی، توزیع سفر و ساماندهی گردشگری و با هدف جذب مشارکت حداکثری استان ها، اقوام و گروه های مختلف کشور برپا شده است.

مالمیر بابیان اینکه این رویکرد نمایشگاه سال جاری را متمایز نموده و با توجه به اهداف سازمان در زمینه توزیع مکانی و زمانی سفر مورد توجه قرار گرفته است، اضافه نمود: استان همدان دارای ظرفیت های بسیار زیادی است و می توانیم به واسطه برگزاری نمایشگاه بین المللی این توانمندی ها را در ویترینی شکیل به نمایش بگذاریم.

مالمیر بابیان اینکه رویکرد گردشگری و تحول دیجیتال که شعار سازمان جهانی گردشگری بود در این نمایشگاه مورد توجه قرار گرفته است، گفت: بستری برای تعامل فعالان گردشگری در نمایشگاه فراهم شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همدان بااشاره به اینکه حدود 100 رویداد در حاشیه این نمایشگاه از سوی استانها برگزار خواهد شد که همدان نیز سهمی در این خصوص دارد، گفت: این برنامه ها فضایی برای تخصصی شدن نمایشگاه و برقراری تعامل و ارتباط بین فعالان این حوزه را فرهم می آورد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشش برای معرفی پتانسیل های گردشگری همدان در سطح بین المللی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای معرفی پتانسیل های گردشگری همدان در سطح بین المللی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید