توضیح فدراسیون کشتی در مورد برکناری بنی تمیم

به گزارش وبلاگ سیما، پس از انتشار خبری با عنوان متن نامه مجمع کشتی برای برکناری بنی تمیم / شکست ائتلاف خادم در خبرنگاران، روابط عمومی فدراسیون کشتی جوابیه ای را برای این خبر ارسال کرد. در این توضیح آمده است:

توضیح فدراسیون کشتی در مورد برکناری بنی تمیم

سمینار رؤسای هیئت های کشتی به عنوان اکثریت مجمع فدراسیون دیروز (یکشنبه) برگزار شد و برخلاف ادعای عنوان شده صحبتی مبنی بر برکناری آقای حمید بنی تمیم از سرپرستی فدراسیون مطرح نشده است. موردی که در متن نامه وبلاگ سیما که با بداخلاقی (موضوعی که در جلسه سمینار تأکید شد به هیچ عنوان رسانه ای نشود) توسط برخی در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته است نیز به آن اشاره شده است.

اما موضوع بسیار تعجب برانگیزی که در متن منتشر شده از سوی وبلاگ سیما به عنوان یک رسانه متعلق به یکی از ارکان های نظام مقدس جمهوری اسلامی دیده می شود این است که در حالی که هنوز تأیید صلاحیت کاندیداها مشخص نشده است، با نام بردن از یک کاندیدای خاص، آرای سایر کاندیداهای محترم که اکثر آنها از قهرمانان المپیک و جهان هستند (ذکر اسامی آنها پس از تأیید صلاحیت ها قانونی نیست) را به نام وی زده اند.

بار دیگر تأکید می شود که طبق اساسنامه فدراسیون کشتی آقای حمید بنی تمیم تا 15 اردیبهشت ماه سرپرست قانونی فدراسیون کشتی است و پس از آن نیز انتخاب سرپرست با معرفی وزارت محترم ورزش و جوانان و تأیید مجمع انجام می شود.

توضیح مهر: متن نامه امضا شده در اختیار گروه ورزشی مهر واقع شده است تا مهر تأییدی بر خبر منتشر شده در این مورد باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توضیح فدراسیون کشتی در مورد برکناری بنی تمیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح فدراسیون کشتی در مورد برکناری بنی تمیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید