حمودی: بدشانسی دست از سر پیکان برنمی دارد، نمی دانم چرا داور پنالتی گرفت

به گزارش وبلاگ سیما، علی حمودی، کاپیتان تیم فوتبال پیکان گفت: بدشانسی دست از سر تیم ما برنمی دارد و متأسفانه بابت اشتباهات داوری هم ضربه می خوریم.

حمودی: بدشانسی دست از سر پیکان برنمی دارد، نمی دانم چرا داور پنالتی گرفت

علی حمودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سیما در خصوص شکست خانگی تیمش برابر فولا خوزستان گفت: جدا از نتیجه که با شکست ما همراه شد، باید بگویم که پیکان نمایش خوبی داشت و موقعیت های خوبی را از دست دادیم. در نیمه اول می توانستیم با برد 2 بر یک به رختکن برویم، ولی متأسفانه بدشانس بودیم. در نیمه دوم هم برای جبران گل خورده حمله می کردیم که در یک صحنه غافلگیر شدیم و داور به سود تیم حریف پنالتی گرفت که البته تصمیم اشتباهی بود. ما در این بازی مستحق باخت نبودیم.

وی با اشاره به پنالتی گرفته شده برای فولاد خاطر نشان کرد: طبق قوانین جدید داوری، وقتی بازیکنی به توپ ضربه بزند و این ضربه به دستش برخورد کند، داور نباید پنالتی بگیرد. این قانون را اول فصل هم به ما گفتند، ولی نمی دانم چرا داور برای فولاد پنالتی گرفت. ما بدشانس هستیم و متأسفانه بابت اشتباهات داوری هم ضربه می خوریم.

مدافع تیم فوتبال پیکان درباره قرار دریافت تیمش در انتهای جدول توضیح داد: صندلی واقعی ما اینجا نیست و حتی بازیکنان تیم های حریف هم معمولاً از عملکرد تیم ما تعریف می نمایند. در خیلی از بازی ها تیم برتر میدان بودیم، ولی نتیجه نگرفتیم. قطعاً این شرایط تغییر خواهد نمود. ما احتیاج به دو برد داریم تا در جدول خودمان را بالا بکشیم و این اتفاق رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمودی: بدشانسی دست از سر پیکان برنمی دارد، نمی دانم چرا داور پنالتی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمودی: بدشانسی دست از سر پیکان برنمی دارد، نمی دانم چرا داور پنالتی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید