سرپرست باشگاه استقلال تکلیف وینفرد شفر را تعیین کرد

به گزارش وبلاگ سیما و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی بعد از جلسه هیات مدیره در پاسخ به سوالی درباره جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: فردا جلسه کمیته فنی باشگاه استقلال با حضور خود جناب آقای شفر برگزار می گردد و آنجا صحبت های فنی مطرح می گردد. نتیجه جلسه هم از سوی سایت رسمی باشگاه استقلال اطلاع رسانی می گردد.

سرپرست باشگاه استقلال تکلیف وینفرد شفر را تعیین کرد

او درباره حذف استقلال از جام حذفی گفت: من به سهم خودم و به نمایندگی از باشگاه استقلال و هیات مدیره این باشگاه از طرفداران عزیز عذرخواهی می کنم و دست تک تک آنها را می بوسم و امیدوارم روزهای خوبی را با ما ببینند.

فتحی در پاسخ به سوالی درباره پنالتی نزدن برخی بازیکنان گفت: این سوال را بهتر است از خود شفر بپرسید چون من کنار زمین نبودم.

وی اضافه نمود: من امروز دستور دادم تا هفته ای یکبار تمرینات استقلال به روی تماشاگران باز باشد تا طرفداران بتوانند از نزدیک بازیکنان را ببینند و نحوه تمرین کردن بازیکنان را نظاره نمایند.

سرپرست باشگاه استقلال در سرانجام و درباره وضعیت شفر گفت: باشگاه استقلال تماما حمایت خود را از شفر اعلام می نماید. او دوساله قرارداد دارد و تا من هستم، او هم هست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرپرست باشگاه استقلال تکلیف وینفرد شفر را تعیین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه استقلال تکلیف وینفرد شفر را تعیین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید