شکوری: سال شلوغی برای کمیته اخلاق بود، همه در حیطه وظایف خود عمل نمایند

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گوید که هر کمیته این فدراسیون باید در حیطه وظایف خودش عمل کند.

شکوری: سال شلوغی برای کمیته اخلاق بود، همه در حیطه وظایف خود عمل نمایند

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هم اندیشی و آسیب شناسی مربیان لیگ رجحان اظهار کرد: فکر می کنم سال جاری بتوانیم از نظرات مربیان و آسیب شناسی ای که صورت می گیرد استفاده کنیم. ما می خواهیم نقاط ضعف را به حداقل برسانیم. اینکه بخواهیم بگوییم عالی کار کردیم یا می خواهیم عالی کار کنیم به دور از واقعیت است. ما می خواهیم شرایطی را ایجاد کنیم که کمترین مشکل را داشته باشیم.

او اضافه کرد: این ماجرا می طلبد که همه طرفداران، مربیان، بازیکنان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با یکدیگر در یک جهت حرکت کنیم و یاری کنیم که شرایط خوبی ایجاد کنیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا کمیته اخلاق بازوی اجرایی خوبی برای فدراسیون است، شرح داد: مطمئناً کلیه کمیته ها بازوهای فدراسیون هستند و سعی می کنیم از پتانسیل آن ها استفاده کنیم. 100 درصد حرف آن ها عملی می گردد. فکر می کنم سال گذشته کمیته اخلاق شلوغی داشتیم ولی سعی می کنیم که هرکس در حیطه وظایف خودش عمل کند.

شکوری در انتها، وقتی با سوالی درباره وضعیت محرومیت سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ روبرو شد به خبرنگاران اعلام نمود که پس از جلسه به سوالات آن ها پاسخ می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شکوری: سال شلوغی برای کمیته اخلاق بود، همه در حیطه وظایف خود عمل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: سال شلوغی برای کمیته اخلاق بود، همه در حیطه وظایف خود عمل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید