صالیحمیدزیچ: خوشحالیم کوتینیو به بایرن مونیخ می آید

به گزارش وبلاگ سیما، حسن صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ از خرید فیلیپه کوتینیو اظهار خوشحالی کرد.

صالیحمیدزیچ: خوشحالیم کوتینیو به بایرن مونیخ می آید

به گزارش وبلاگ سیما، باشگاه بایرن مونیخ گفت که با مسئولان باشگاه بارسلونا برای انتقال فیلیپه کوتینیو به مونیخ به توافق رسیده تا این بازیکن به مدت یک فصل و به صورت قرضی به جمع شاگردان کواچ اضافه گردد. بند خرید دائمی نیز در قرارداد هافبک 27 ساله برزیلی با باشگاه بایرن وجود دارد. کوتینیو در روزهای آینده به مونیخ می آید تا در تست های پزشکی حاضر گردد و قراردادش را نهایی کند.

کارل هاینتس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن درخصوص این انتقال گفت: می توانم تأیید کنم که حسن صالیحمیدزیچ و من در بارسلونا حضور داشتیم و با مدیران باشگاه بارسلونا و کوتینیو به توافق رسیدیم. مدتی است که او را زیر نظر داشتیم و کیفیت بازیکن برای ما مهم بود، نه نام او.

صالیحمیدزیچ مدیر ورزشی تیم بایرن ضمن تشکر از باشگاه بارسلونا بابت انتقال کوتینیو به جمع باواریایی ها توضیح داد: هنوز باید بعضی جزئیات را نهایی کنیم، اما شادیم که این بازیکن را به بایرن می آوریم.

نیکو کواچ سرمربی تیم بایرن نیز در این باره گفت: به نظرم نه فقط بایرن، بلکه تمام بوندس لیگا و کل آلمان می توانند برای خوش آمدگویی به چنین بازیکنی که نام بزرگی دارد، بابت ورود به بوندس لیگا شاد باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالیحمیدزیچ: خوشحالیم کوتینیو به بایرن مونیخ می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالیحمیدزیچ: خوشحالیم کوتینیو به بایرن مونیخ می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید