بازیکن پیشین پرسپولیس به یک تیم اوکراینی پیوست، زاهدی: می خواهم ارزشم را نشان دهم

شهاب زاهدی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس، به تیمی از فوتبال اوکراین ملحق شد.

بازیکن پیشین پرسپولیس به یک تیم اوکراینی پیوست، زاهدی: می خواهم ارزشم را نشان دهم

به گزارش خبرنگاران، شهاب زاهدی بازیکن پیشین تیم های فوتبال ماشین سازی و پرسپولیس با عقد قراردادی دو ساله، به تیم المپیک دونتسک اوکراین پیوست. زاهدی در فصل 18-2017 در تیم IBV ایسلند عضویت داشت که در 27 دیداری که به میدان رفت، 15 گل زد و پنج پاس گل داد. سایت رسمی باشگاه المپیک دونتسک اوکراین، این خبر را خاطرنشان کرد.

زاهدی که در تیم جدیدش پیراهن شماره 8 می پوشد، درخصوص این انتقال گفت: چهار سال پیش با تیم قبلی ام به اوکراین آمدم و در یک دیدار تدارکاتی با آرسنال بازی کردیم. من با دیدن سطح فوتبال محلی اینجا، شگفت زده شدم و کیِف را واقعاً دوست داشتم. من این فرصت را دارم تا مهارت هایم را افزایش و توانایی های خود را نشان دهم. می خواهم با تیمم قهرمان شوم و نشان دهم ارزشم چقدر است.

آمدن به المپیک دونستک، یک قدم رو به جلو بود.، وی ضمن بیان این جمله گفت: رویایم بازی در مسابقات اروپایی است که در این باشگاه، شرایط برای این موضوع فراهم است. رئیس باشگاه هم یک بازیکن حرفه ای بوده و فوتبال و نیازهای یک تیم را به خوبی می فهمد. بحث دیگر، فرصت کار کردن با یک مربی (خولیو سزار) بود که در زمان بازیگری، یک اسطوره محسوب می شد. ما در تمرینات کوشش می کنیم ایده های او را درک و آنها را در زمین اجرا کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازیکن پیشین پرسپولیس به یک تیم اوکراینی پیوست، زاهدی: می خواهم ارزشم را نشان دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن پیشین پرسپولیس به یک تیم اوکراینی پیوست، زاهدی: می خواهم ارزشم را نشان دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید