تاج به فوتبال ضربه می زند، اقتدار کالدرون به درد پرسپولیس می خورد

ناصر ابراهیمی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد عملکرد پرسپولیس در دو بازی اخیر خود در جام شهدا مقابل سایپا و نیروی زمینی گفت: شاید خیلی ها تصور نمایند پرسپولیس با توجه به اینکه لیست بازیکنان خود را تغییر بسیار کمی داده احتیاج به بازی تدارکاتی نداشته باشد اما این تیم کادر فنی خود را تغییر داده و طبیعی است که احتیاج به تزریق تفکر جدید از سوی سرمربی به بازیکن دارد.

تاج به فوتبال ضربه می زند، اقتدار کالدرون به درد پرسپولیس می خورد

مربی پیشین پرسپولیس ادامه داد: چنین دیدارهایی فارغ از نتیجه می تواند به گابریل کالدرون یاری کند تا دیدگاهش را به بازیکنان تیم بگوید و از آنها بخواهد تا شیوه فنی او را اجرا نمایند.

وی درباره خط خوردن مهدی شریفی پس از شایان مصلح و سروش رفیعی از سوی سرمربی تیم توضیح داد: گابریل کالدرون با تشخیص خودش تصمیم گرفت تا این سه بازیکن را کنار بگذارد. او اختیار تام دارد و نباید هیچ ایرادی از او گرفت. مسئول اول و آخر پرسپولیس در امر نتیجه گیری اوست و نباید او را بابت اسامی بازیکنان مازادی که اعلام نموده است تحت فشار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه کادر فنی جدید پرسپولیس احتیاج به زمان دارند اذعان داشت: معیار کالدرون در پرسپولیس از هفته ششم لیگ برتر معین می گردد. سرمربی تیم هنوز فرصت شناخت از تیمش را دارد. عملکرد و اقتدار او در همین مدتی که با پرسپولیس بوده است به درد موفقیت های تیم خواهد خورد. او اگر سید جلال حسینی را هم به عنوان کاپیتان تیم کنار می گذاشت موردی نداشت.

ابراهیمی راجع به تعویق در زمان شروع رقابت های لیگ برتر گفت: اینکه می خواهند ایرادات استادیوم ها را بگیرند و سپس بازی ها را با نظم و ترتیب خاصی برگزار نمایند بسیار خوب است. فقط نکته بسیار مهم در این باره رفتار فدراسیون فوتبال است. آقایان می گویند باید استادیوم ها را تجهیز کنیم اما نمی گویند باشگاه ها را باید خصوصی می کردیم تا آنها خودشان استادیوم بزنند و مستقل شوند.

وی اضافه نمود: هشت سال آقای کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به ساختار ضربه زد و الان هم آقای تاج به فوتبال ضربه می زند. تصمیمات او باعث عقب ماندن می گردد. او فقط دوست دارد بگوید تیم هایش به جام جهانی رفته اند اما برای یاری به فوتبال هیچ تلاشی نمی کند. باید باشگاه ها به سمت خصوصی سازی بروند وگرنه این مشکل رفع نمی گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تاج به فوتبال ضربه می زند، اقتدار کالدرون به درد پرسپولیس می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج به فوتبال ضربه می زند، اقتدار کالدرون به درد پرسپولیس می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید