تداوم برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه مبارک رمضان

به گزارش وبلاگ سیما، ویژه برنامه های نوروزی شبکه های استانی صدا و سیما تا ماه مبارک رمضان سال جاری ادامه خواهند داشت.

تداوم برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه مبارک رمضان

به گزارش وبلاگ سیما به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، شیوع بیماری کووید - 19 ،در اسفندماه و تداوم آن در سال جدید، باعث شد شبکه های استانی صدا و سیما که از مدت ها پیش برنامه های ویژه ای را برای عید نوروز تدارک دیده بودند، تغییراتی در کنداکتورشان به وجود آوردند تا بتوانند در پُر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان، خانواده ها و نیز کسانی که به خاطر شیوع بیماری ترجیح داده اند در خانه بمانند یا اینکه دورکاری می نمایند، نقش مهمی داشته باشند.

با توجه به اینکه تعطیلات نوروز عملاً از آغاز تعطیلات مدارس، سیمای مرکز استان ها با در نظر دریافت شعار در خانه می مانیم اقدامات رسانه ای مختلفی را تدارک دیدند که در قالب سه ساختار نمایشی، مستند و برنامه های ترکیبی در حال اجرا است.

رادیوهای استانی هم نوروز سال جاری را با ویژه برنامه هایی آغاز کردند و در طول این مدت با پخش گزارش های مختلف، برنامه های نمایشی، مستند و ... سعی در ارائه محتوای رسانه ای متنوعی به مخاطبان داشته اند.

با توجه به تداوم شرایط موجود و شیوع بیماری که به تبع آن لزوم رعایت مسائل بهداشتی و قرنطینه خانگی کاملا احساس می گردد، کنداکتور نوروزی شبکه های استانی صدا و سیما همچنان ادامه خواهد یافت.

بر این اساس پخش انیمیشن، فیلم های بلند و کوتاه تلویزیونی، مستند و برنامه های صبحگاهی، شبانگاهی، کودک و نوجوان و مسابقات تلویزیونی و رادیویی که در نوروز سال جاری روی آنتن رفتند، همچنان و تا آغاز ماه مبارک رمضان فراوری و پخش خواهند شد. برنامه های زنده شبکه های صدا و سیمای استانی هم طبق کنداکتور نوروزی روی آنتن می فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تداوم برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه مبارک رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه مبارک رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید