خبرنگاران تقدیر رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان از اصحاب رسانه

به گزارش وبلاگ سیما، خرم آباد - خبرنگاران - فاطمه ایرانی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان به دلیل پوشش مناسب اخبار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از اصحاب رسانه استان تقدیر و تشکر کرد.

خبرنگاران تقدیر رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان از اصحاب رسانه

در این پیغام آمده است: منت خدای عزوجل که نعمت استشمام در فضای عطرآگین مرز و بوم یاد و نام شهدا، امام شهدا و وجود ارزشمند و عالمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را نصیب ما کرد.

این پیغام اضافه می نماید: حرکت فکورانه و حضور هوشمندانه ملت شریف ایران خصوصا مردم فهیم و داعیه دار ولایی لرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از انقلاب و جنگ تحمیلی و رشادت های مثال زدنی تا حضور همواره همراه در تمامی عرصه ها، مایه مباهات است.

این پیغام می افزاید: حلاوت این پیروزی، با جهاد و مساعی شبانه روزی همکاران خستگی ناپذیرم در جامعه رسانه ای استان لرستان در کمترین زمان و شفاف ترین اخبار، در کام مردم دوچندان شد.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان می افزاید: بر خود واجب میدانم که ضمن تبریک به منتخبین مردم، به یمن برکت وجود وبلاگ سیما و مدیران رسانه ای لرستان در پوشش دادن به این حماسه پرشور و مهم سیاسی به بهترین نحو و طریق ممکن، تقدیر و تشکر و امتنان خاضعانه خویش را داشته باشم و از خداوند منان، سلامتی و توفیق خدمتگزاری بیش از پیش در جهت اعمال رسالت عظیم مطبوعاتی ایشان را در لحظه لحظه حضور موثرشان، مسئلت نمایم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تقدیر رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان از اصحاب رسانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تقدیر رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات لرستان از اصحاب رسانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید