مقتدی صدر:اگر آمریکایی ها از عراق خارج نشوند به شکل دیگر عمل می کنیم

به گزارش وبلاگ سیما، مهر نوشت: رهبر جریان صدر در جدیدترین موضع گیری خود بر ضرورت خروج نظامیان اشغالگر آمریکایی از عراق تاکید نمود.

مقتدی صدر:اگر آمریکایی ها از عراق خارج نشوند به شکل دیگر عمل می کنیم

به گزارش روسیاالیوم، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در واکنش به حمله هوایی شب گذشته آمریکایی ها به مواضع حشد شعبی عراق و شهادت و زخمی شدن شمار زیادی از رزمندگان حشد شعبی بیان کرد: ما قبلاً درباره وارد کردن عراق به نزاع های منطقه ای و بین المللی هشدار داده بودیم و گفتیم که عراق و ملت آن تحمل این اقدامات را ندارند.

ما اگر قبلاً برای اخراج اشغالگر به وسیله مقاومت نظامی همکاری می کردیم این رخ نمی داد و اگر برای عدم امضای توافق ذلت بار همکاری می کردیم آنچه رخ داد، به وجود نمی آمد و امروز من آماده بیرون کردن اشغالگران از راههای سیاسی و قانونی هستم و آیا کسی هست که ما را کمک کند؟ برای بیرون کردن اشغالگر در اسرع وقت به وحدت صفوف روی آورید و اگر خارج نشدند ما اقدام دیگری با همکاری شما خواهیم کرد.

مقتدی صدر اضافه نمود: اشغالگران به رهبری ترامپ از فساد موجود ازیکطرف و شکاف میان سیاستمداران و ملت از سوی دیگر سو استفاده نموده است از همین رو همه باید از غنایم و قدرت به نفع رفاه ملت و کرامت آن چشم پوشی نمایند و گرنه پشیمانی فایده ای ندارد. بدانید که ما اجازه نخواهیم داد که عراق عرصه کشمکش های سیاسی و نظامی قرار گیرد و ما خواستار عراق قوی و مستقل هستیم.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "مقتدی صدر:اگر آمریکایی ها از عراق خارج نشوند به شکل دیگر عمل می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقتدی صدر:اگر آمریکایی ها از عراق خارج نشوند به شکل دیگر عمل می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید