میزبانی استان گلستان از گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور قطعی شد

به گزارش وبلاگ سیما، مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان از قطعی شدن برگزاری سیزدهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور در استان اطلاع داد.

میزبانی استان گلستان از گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور قطعی شد

به گزارش وبلاگ سیما به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان، ابراهیم کریمی امروز دوشنبه اول مهرماه 98 با اعلام این خبر گفت: این گردهمایی از سال 1384 هرساله به مناسبت روز جهانی راهنمایان گردشگری (21 فوریه مصادف با 2 اسفند) به میزبانی یکی از استان های کشور برگزار می گردد.

او اظهار داشت: با رایزنی و برنامه ریزی های صورت گرفته سیزدهمین دوره این گردهمایی به میزبانی اداره کل میراث فرهنگی و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان در گلستان برگزار می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان یادآور شد: در راستای برگزاری این گردهمایی آرش نور آقایی دبیر فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری و محسن حاجی سعید رئیس کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری کشور در هفته پایانی شهریور از ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری استان بازدید کردند.

او اضافه نمود: در گردهمایی راهنمایان گردشگری بیش از 500 راهنمای فعال گردشگری کشور، تأثیرگذاران حوزه گردشگری، وبلاگ سیما ملی و بین المللی و مسئولین کشوری و استانی به مدت چهار روز از ظرفیت های گردشگری استان بازدید و به معرفی آن می پردازند.

کریمی توضیح داد: ازآنجایی که راهنمایان گردشگری یکی از زنجیره های اصلی گردشگری به شمار می روند، تأثیر بسزایی در معرفی جاذبه های گردشگری و جذب گردشگر خواهند داشت.

او تأکید کرد: با توجه به تجربه پیروز برگزاری دوازده دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام توسط این اداره کل که در امسال همچون گردهمایی راهنمایان گردشگری، سیزدهمین دوره خود را پشت سر خواهد گذاشت، گردهمایی راهنمایان گردشگری نیز با مشارکت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری باشکوه و منسجم تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "میزبانی استان گلستان از گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میزبانی استان گلستان از گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید