طرفداران اینتر به همسر ایکاردی حمله کردند

به گزارش وبلاگ سیما، عامل اختلافات اخیر باشگاه اینتر و مهاجم آرژانتینی این تیم، از سوی طرفداران نراتزوری مورد حمله واقع شد.

طرفداران اینتر به همسر ایکاردی حمله کردند

به گزارش وبلاگ سیما، در ادامه سریال پرحاشیه اختلافات مائورو ایکاردی با باشگاه اینتر، امروز (شنبه) نیز اتفاقی دیگر رخ داد که اوضاع را برای این مهاجم آرژانتینی بیش از پیش متشنج کرد.

طبق اعلام نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا، به دنبال افشاگری های بعضی از رسانه ها درباره نقش وندا نارا، همسر و مدیر برنامه های ایکاردی در اتفاقات جنجالی اخیر برای این بازیکن 25 ساله، گروهی از طرفداران اینتر امروز در حوالی استادیوم سن سیرو به سمت خودروی این زن آرژانتینی حمله کردند و آن را با پرتاب سنگ هدف قرار دارند. این حمله در حالی صورت گرفت که علاوه بر همسر ایکاردی، فرزندان او نیز سوار خودرو بودند.

خوشبختانه در این حادثه خطرناک هیچ شخصی آسیب ندیده است هرچند که با توجه به نوع حمله انجام شده امکان رخ دادن عواقبی تلخ برای او وجود داشت.

به نظر می رسد که کنترل تنش موجود در روابط ایکاردی و باشگاه اینتر از کنترل خارج شده و اکنون طرفداران قصد دارند به شیوه خودشان این موضوع را مدیریت نمایند.

این نخستین باری نیست که طرفداران اینتر، برای نشان دادن نارضایتی شان از رویکرد ایکاردی، پا را از حد فراتر گذاشته و خانواده او را هم به دردسر می اندازند. آنها دو سال پیش هم به خاطر نارضایتی از رفتار مهاجم سابق اودینزه، در اطراف منزل شخصی او گرد هم آمدند و با سر دادن بعضی شعار ها و به نمایش درآوردن پلاکارهایی برای خانواده او مزاحمت ایجاد کردند.

ایکاردی مدتی است که در اینتر دچار افت محسوس شده است و سرمربی اینتر، لوچانو اسپالتی آن را به ماجرای مذاکرات دنباله دار این بازیکن آرژانتینی با مسئولان باشگاه نسبت داده است. ایکاردی و همسرش خواستار افزایش حقوق به میزانی شده اند که باشگاه حاضر به پرداخت آن نیست. در این میان اظهارات جنجالی واندا نارا درباره تمدید قرارداد همسرش و ابراز تمایل مکرر وی برای خروج از نراتزوری اشاره داشت، هم مزید بر علت شده تا روابط میان طرفین تیره تر از قبل گردد.

باشگاه اینتر اخیراً به صورت علنی از همسر ایکاردی را مسبب به بن بست خوردن مذامرات طرفین معرفی نموده و به دنبال آن بازوبند کاپیتانی این تیم را از ایکاردی گرفت. او نیز از بازی برای این تیم مقابل راپیدوین در لیگ اروپا خودداری کرد تا اختلافات طرفین وارد فاز جدیدی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طرفداران اینتر به همسر ایکاردی حمله کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرفداران اینتر به همسر ایکاردی حمله کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید