42 گیت در 7 بخش برای ورود طرفداران، دو هزار پرسپولیسی در استادیوم کاشیما ساکر

به گزارش وبلاگ سیما، گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در استادیوم آزادی به منظور اصلاحات و تکمیل امکانات آن در نشست ستاد برگزاری فینال لیگ قهرمانان در باشگاه پرسپولیس ارائه شد.

42 گیت در 7 بخش برای ورود طرفداران، دو هزار پرسپولیسی در استادیوم کاشیما ساکر

به گزارش وبلاگ سیما و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، استادیوم آزادی با اقدامات و پیگیری های وزارت ورزش و جوانان به سمتی می رود که استانداردهای مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان را پاس کند.

امروز (یکشنبه) گزارشی از آخرین اصلاحات صورت گرفته به منظور تکمیل پروژه در جلسه ستاد برگزاری فینال بازی ها، در باشگاه پرسپولیس ارائه شد.

در جریان ارائه گزارش، مواردی از سوی کمیته های مختلف مطرح شد که پیش از این مورد تاکید مقام های کنفدراسیون بود.

در جریان این گزارش اعلام شد؛ با نصب گیت های جدید، تماشاگران می توانند از 42 گیت در 7 نقطه وارد استادیوم شوند.

اصلاحات در تونل های استادیوم برای افزایش امنیت تیم ها و سهولت و تفکیک تردد، عوامل مختلف، نصب چمن برای گرم کردن بازیکنان، استفاده از آن شروع شده است. اتاق عکاسان، بازسازی سکوهای VIP، بازسازی اتاق پزشکان و تجهیز آن، ایجاد دبیرخانه برای AFC، ارتقاء سیستم صوتی مجموعه بعد از تست های صورت گرفته، بهسازی امکانات رفاهی برای تماشاگران، فراهم آمدن امکان افزایش ظرفیت برای حضور وبلاگ سیما با توجه به پیش بینی ها از استقبال وبلاگ سیما داخلی، ژاپنی و بین المللی از این مسابقه، از جمله مواردی بود که در این گزارش مورد توجه نهاده شد.

همچنین در نشست امروز با نمایندگان اعزامی از ژاپن، درباره موضوع تماشاگران و بلیت فروشی هم صحبت شد.

طرف ژاپنی در این ارتباط درباره تعداد احتمالی تماشاگران ایرانی سوال کرد که باشگاه پاسخ داد، با توجه به پرس و جو از سفارت ایران در توکیو، پیش بینی می گردد، پرسپولیس در بازی رفت، دو هزار تماشاگر داشته باشد.

ژاپنی ها در این ارتباط قول همکاری دادند و اعلام شد؛ بلوکی را به ایرانی ها و طرفداران پرسپولیس اختصاص دهند.

طبق قوانین جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، پنج درصد از ظرفیت استادیوم محل برگزاری مسابقه به تماشاگران تیم میزبان اختصاص پیدا می نماید. ظرفیت اسمی این استادیوم که ساخت آن در سال 1993 نهایی شد و در سال 2001 مورد بازسازی نهاده شد، 40 هزار و 728 نفر اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "42 گیت در 7 بخش برای ورود طرفداران، دو هزار پرسپولیسی در استادیوم کاشیما ساکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "42 گیت در 7 بخش برای ورود طرفداران، دو هزار پرسپولیسی در استادیوم کاشیما ساکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید