با سودجویان سلامت مردم بدون اغماض برخورد می گردد

به گزارش وبلاگ سیما، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد دادستان عمومی و انقلاب یاسوج گفت: دادستانی و دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی در راستای صیانت از حقوق مردم با کسانی که با اقدامات منفعت طلبانه و سود جویانه در شرایط کنونی بدون اغماض و به شدت برخورد خواهد نمود.

با سودجویان سلامت مردم بدون اغماض برخورد می گردد

سید علی ملک حسینی اضافه نمود: دادستانی و دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی در راستای صیانت از حقوق مردم با کسانی که با اقدامات منفعت طلبانه و یا سود جویانه در شرایط کنونی سلامت مردم را به مخاطره بیندازد بدون اغماض و به شدت برخورد خواهد نمود.

براتعلی صالحی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در صورت مشاهده تخلف احتکار، گرانفروشی ماسک، مواد ضد عفونی کننده و دستکش به طور جدی برخورد می گردد، اظهار کرد: به دلیل احتیاج مبرم شهروندان به اقلامی از قبیل ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در داروخانه ها و اهمیت نحوه توزیع و عرضه این قلم کالاها به دلیل ویروس کرونا در مراکز بهداشتی، گشت مشترک ایجاد شد که بر این بخش نظارت می نماید.

امان بخش قائدی، معاون غذا و دارو استان کهگیلویه و بویراحمد، توضیح داد: بر اساس دستور العمل وزارت بهداشت و با توجه به شرایط موجود ماسک و دستکش، و مواد ضدعفونی کننده به وسیله مراکز دولتی توزیع می گردد.

به گزارش وبلاگ سیما به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، دادستان مرکز استان، مدیرکل تعزیرات حکومتی و معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی از داروخانه ها و تجهیزات پزشکی در سطح شهر یاسوج بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "با سودجویان سلامت مردم بدون اغماض برخورد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با سودجویان سلامت مردم بدون اغماض برخورد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید