بعضی مدارس خراسان جنوبی روز دوشنبه تعطیل است

به گزارش وبلاگ سیما، بیرجند - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با توجه به آنالیز نقشه های هواشناسی و احتمال وقوع بارش های سنگین مدارس شهرستان های نهبندان، درمیان و زیرکوه فردا (دوشنبه) در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.

بعضی مدارس خراسان جنوبی روز دوشنبه تعطیل است

محمدعلی واقعی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ سیما گفت: مدارس روستایی و عشایری منطقه یخ آب و چاه مسافر بخش دستگران شهرستان طبس نیز فردا تعطیل خواهد بود.

وی اضافه نمود: تمامی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی های روستایی شهرستان فردوس فردا (دوشنبه) تعطیل است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اگر در سایر شهرستان ها نیز تعطیلی مدارس اعلام شد تا ساعت 20 امشب اطلاع رسانی انجام می گردد.

بارش رگباری و شدید باران و احتمال وقوع سیلاب امروز نیز بعضی مدارس خراسان جنوبی در 11 شهرستان استان را تعطیل کرد.

سامانه بارشی جدید که روز شنبه از سمت جنوب و غرب استان وارد خراسان جنوبی شد، بنابر پیش بینی هواشناسی با شدت زیاد تمامی شهرستان های استان را فرا می گیرد ولی در مناطق شرقی و جنوبی شدت بیشتری دارد.

این سامانه تا روز چهارشنبه هفته جاری در استان فعال است و اوج بارندگی ها برای روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی می گردد.

با توجه به اخطاریه و هشدارهای هواشناسی و مدیریت بحران کشور و پیش بینی بارندگی های سنگین و شدید در منطقه، 302 تیم امدادی و عملیاتی در استان خراسان جنوبی به حالت آماده باش کامل درآمدند.

بارش های امروز (یکشنبه) موجب جاری شدن روان آب در بعضی شهرستان های استان از جمله طبس، سربیشه، زیرکوه، نهبندان، درمیان و خوسف شد و بعضی راه های استان را مسدود کرد.

9893*3028

منبع: ایرنا

به "بعضی مدارس خراسان جنوبی روز دوشنبه تعطیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی مدارس خراسان جنوبی روز دوشنبه تعطیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید