سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران مشخص شد

به گزارش وبلاگ سیما، پس از خاتمه همکاری فدراسیون والیبال با سیچلو، هدایت تیم ملی ب در بازی های آسیایی به جهانگیر سید عباسی سپرده می شود.

سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران مشخص شد

به گزارش وبلاگ سیما، پس از آنکه خوان سیچلو در صحبت با احمد ضیایی از پایان همکاری اش با والیبال ایران خبر داد، رئیس فدراسیون والیبال سپردن هدایت تیم ملی ب به کادر فنی ایرانی در بازی های آسیایی را اظهار داشت.

بر همین اساس جهانگیر سید عباسی به عنوان سرمربی تیم ملی ب در بازی های آسیایی انتخاب شده و محمد خمسه و محمدرضا تندروان به عنوان کمک مربی کار هدایت تیم ملی را بر عهده خواهند داشت.

بازی های آسیای 2018 اندونزی از 27 مرداد در جاکارتا آغاز می شود و در این میان یکی از رشته های گروهی که اهالی ورزش چشم به درخشش دوباره آن دارند، والیبال است.

در دور گذشته بازی های آسیایی در اینچئون کره جنوبی تیم ملی والیبال ایران پیروز شد برای اولین بار به مدال طلای این بازی ها دست یابد و در این دوره نیز از 28 مرداد تا 10 اردیبهشت به دنبال تکرار عنوان قهرمانی در این رقابت ها است اما با توجه به رشد چشم گیر دیگر تیم های آسیایی، والیبال ایران کار دشواری در بازی های آسیایی پیش رو بردارد ضمن اینکه هنوز مشخص نیست چه بازیکنانی به بازیهای آسیایی می فرایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید