هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند، به بخشش اسماعیلی امیدواریم

اسماعیل خلیل زاده در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: دربی هم مثل تمام بازی ها است. تیم ما آماده این مسابقه است و ان شاءالله پیروز خواهیم بود. تیم از بحران خارج شده است و با آمادگی کامل به مصاف پرسپولیس می رویم. از طرفداران می خواهم تمام بلیت ها را خریداری نمایند و برای حمایت تیم به استادیوم بیایند.

هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند، به بخشش اسماعیلی امیدواریم

دربی برگشت هم وسط هفته برگزار می گردد

وی درباره برگزاری دربی در روز یکشنبه اظهار کرد: کوششمان این بود که تاریخ دربی را عوض کنیم و این مسابقه را در روز آدینه برگزار کنیم ولی مصلحت دوستان در سازمان لیگ این بود که بازی روز یکشنبه برگزار گردد. هر دو باشگاه هم پذیرفتند و مسئله ای از این بابت نیست.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتراض این باشگاه برای مشابه بودن زمان دربی رفت و برگشت، تاکید نمود: بازی برگشت هم طبق مصوبه شورای تامین استان وسط هفته و در همین ساعت (ساعت 16) برگزار خواهد شد. این تصویب شده و قطعی است.

واکنش به صحبت های مدیرعامل پرسپولیس و احتمال بخشش اسماعیلی

خلیل زاده در پاسخ به این سئوال که آیا محرومیت فرشید اسماعیلی برای بازی با پرسپولیس بخشیده می گردد یا خیر؟ اضافه کرد: ما همان روز به این محرومیت اعتراض کردیم. هم من و هم آقای فتحی پیگیریم تا این محرومیت برگردد. امیدواریم فدراسیون به اعتراض ما توجه و محرومیت اسماعیلی را برطرف کند.

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته در مصاحبه ای با سایت این باشگاه گفته بود: در آستانه دربی زمزمه ها و کوشش ها و رایزنی هایی در پشت پرده شده است که اگر روی دهد، جای تامل بسیار دارد. امیدواریم در آستانه دربی، شاهد تصمیم های تنش زا و عجیب و غیر منتظره نباشیم وگرنه به صورت رک و شفاف نقدهای خود را بیان می کنیم. به نظر می رسد اشاره انصاریفرد به کوشش باشگاه استقلال برای بخشش اسماعیلی در دربی مربوط می گردد.

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره صحبت های مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: من صحبت های آقای انصاریفرد را نخواندم و درباره بازیکن خودمان حرف می زنم. در تلویزیون هم نشان دادند که کارت دوم اسماعیلی نادرست بوده و حق را ناحق نموده اند. به هر حال باید حق برگردد. کاری ندارم چه کسی چه اظهاراتی داشته است.

خلیل زاده ادامه داد: استقلال پشت پرده ندارد. از زمانی که هیات مدیره جدید آمده، همه چیز رک و شفاف بوده و هیچ پشت پرده ای نداشته ایم.

5 میلیارد بدهی را تسویه کردیم از جمله بدهی یک مدیر!

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین در گفتگویی که با شبکه یک انجام داد، در مورد میزان پرداختی باشگاه به بازیکنان و کادر فنی توضیح داد: از 6 میلیارد و 500 میلیون تومان، 5 میلیارد تومان به بازیکنان پرداخت شده است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر چگونگی دریافت مجوز حرفه ای این باشگاه یادآور شد: واقعا کار سختی بود. 9 بازیکن و یکی از مدیران سابق شکایت نموده بودند که ظرف 10 روز باید رضایتشان را می گرفتیم. جلساتی گذاشتیم و به این دوستان پرداختی داشتیم. یک مقدار نقدی و یک مقدار با چک هیات مدیره پرداخت ها صورت گرفت و نامه هایش را به فدراسیون فوتبال زدیم. فدراسیون هم باید به AFC اعلام کند.

خلیل زاده تاکید نمود: مشکل حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا حل شده است. این الزام AFC بود و اگر رضایتشان را نمی گرفتیم عملا دچار بحران می شدیم. مبلغی که پرداخت کردیم نزدیک به 5 میلیارد تومان بود. برخی از دوستان کمی تخفیف دادند و برخی ها هم کل پول را دریافتد. برخی ها حتی حاضر نشدند 5 میلیون تومان تخفیف بدهند.

استراماچونی صرفنظر از هر نتیجه ای در دربی سرمربی می ماند

وی درباره وضعیت استراماچونی و احتمال برکناری اش بعد از دربی در صورت باخت یادآور شد: استراماچونی مربی بزرگی است و در اروپا حرف برای گفتن دارد. او مربی باشگاه بزرگی بوده است و لطف کرد و به ایران آمد. او دارد تیم را به سمت جلو می برد. این مربی دو سال با ما قرارداد قطعی دارد. دربی هم یک بازی است که حساسیت خاص خودش را دارد. استراماچونی عملا سه بازی انجام داده و باید فرصت داشته باشد تا خودش را نشان بدهد. حتما پشتش هستیم و از این مربی حمایت می کنیم. هر نتیجه ای در دربی به دست بیاید صندلی استراماچونی تغییر نخواهد کرد.

خلیل زاده در ارتباط با احتمال انتخاب دستیار ایرانی برای استراماچونی گفت: این نظر سرمربی است. هر موقع احتیاج داشته باشد و درخواست کند، حتما اسامی یکسری افراد را در اختیارش قرار می دهد.

صندلی مدیرعامل استقلال و اختلاف با اسپانسر

وی درباره احتمال تغییر در مدیریت باشگاه استقلال و محکم بودن صندلی فتحی در این باشگاه اظهار کرد: هیات مدیره از فتحی حمایت می نماید. او دارد زحمت می کشد. برخی ها علاقه دارند باشگاه را به حاشیه ببرند ولی کوشششان بی فایده است. در این مدت خیلی از افراد را دیدیم که سنگ استقلال را به سینه می زدند ولی عمل آنها خلاف این بود. صداقت بزرگترین سیاست است و از نظر من فتحی مدیرعامل باقی می ماند.

رئیس هیات مدیره استقلال در بخش دیگری از صحبت هایش به حل شدن مسائل باشگاه و اسپانسر پرداخت و گفت: ما با ایرانسل در بحث درآمدها موضوعاتی داشتیم. باید از آقای عباسی تشکر کنم که با لطفی که داشت به تیم فنی ما اجازه داد آنالیز نمایند درآمد استقلال چقدر بوده است. آخرین جلسه ما عصر روز گذشته برگزار گردید و با هم تفاهم کردیم. استقلال با تمام قدرت با این اسپانسر کار می نماید. از طرفداران می خواهیم تا درآمد ما به وسیله ایرانسل بالا برود.

واگذاری استقلال و پرسپولیس کاری ندارد

خلیل زاده درباره مسائل تامین منابع مالی باشگاه استقلال یادآور شد: حالت مالی کشور خوب نیست. بدهی های قبلی هم دارد باشگاه را اذیت می نماید. این هیات مدیره کلی از بدهی های قبلی را پرداخت نموده است. جلسات مختلفی برگزار می کنیم؛ نه از این جلسات که فقط چایی بخوریم. ان شاءالله به سمت درآمدهای پایدار و ثابت می رویم. استقلال و پرسپولیس باید به مردم فروخته گردد. باتوجه به اینکه بنده در بخش تعاون مشغول به کار هستم، برای پیشکسوتان برای خرید استقلال تعاونی تشکیل شده است. اینکه فروش باشگاه به تعویق افتاده، باید برنامه ریزی ها انجام گردد. این قانون است و باید دو باشگاه خصوصی شوند. اگر یک مقدار کوشش گردد، واگذاری آنها کاری ندارد. در اینصورت مسائل دو باشگاه حل می گردد.

استراماچونی هر بازیکن بخواهد جذب می کنیم

وی درباره احتمال جذب بازیکنان خارجی جدید تاکید نمود: استراماچونی هر بازیکنی بخواهد و روی آن دست بگذارد، بلافاصله مدیرعامل آن را به هیات مدیره می آورد و ما تصویب می کنیم. این آمادگی را داریم. تا الان درخواستی نیامده است.

رئیس هیات مدیره استقلال در خاتمه در مورد دلخوری استراماچونی از باشگاه برای عدم جذب بازیکنان مدنظر در ابتدای فصل، گفت: دلخوری استراماچونی فقط این موضوع نبود و چیزهای دیگری بود که برطرف شد. خیلی ها هم به حواشی دامن زدند و آغاز کردند به اختلاف انداختن ولی خدا لطف کرد و به یک نقطه مثبت رسیدیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند، به بخشش اسماعیلی امیدواریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرنتیجه ای بگیریم استراماچونی می ماند، به بخشش اسماعیلی امیدواریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید