واکنش تند عضو فراکسیون امید به انتقاد قالیباف از دولت ، اکنون زمان رقابت نیست؛ تا 1400 فرصت باقی است

به گزارش وبلاگ سیما، رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که بیان واقعیت ها و نظرات کارشناسی به منتخب اول تهران که ممکن است ریاست مجلس آینده را برعهده بگیرد، قبل از شروع کار مجلس یازدهم لازم و لازم است.

واکنش تند عضو فراکسیون امید به انتقاد قالیباف از دولت ، اکنون زمان رقابت نیست؛ تا 1400 فرصت باقی است

به گزارش وبلاگ سیما به نقل از ایسنا، جلال میرزایی در یادداشتی با اشاره به انتقاد محمدباقر قالیباف منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم از عملکرد دولت در مقابله با کرونا، بیان نمود: آقای قالیباف در یادداشت خودشان به بهانه ویروس کرونا به دولت آقای روحانی تاخته و عملکرد آن را زیر سوال برده است و مدعی شده در این مدت کوشش ایشان بر این بوده تا با استفاده از ظرفیت های جهادی مردمی برای مدیریت بحران کرونا اقدامات موثر و میدانی انجام دهد.

  • بیشتر بخوانید:

حمله تند قالیباف به رئیس جمهور و دولت تنها چند ساعت پس از کنایه روحانی

ضمن احترام به دکتر قالیباف که منتخب اول مردم تهران برای حضور در مجلس یازدهم هستند؛ این انتظار از ایشان می رود برای مردم تهران و سایر مخاطبانی که در کشور نگران شیوع کرونا هستند، شرح داده که منظورشان از این مدت و نوع کوششی که به عمل آورده اند چیست.

همچنین ظرفیت جهادی مردمی که ایشان برای مدیریت بحران کرونا در این مدت به کار گرفته است و از قضا این اقدامات به زعم ایشان پیروز بوده اند، کدام اند تا دولت روحانی و به خصوص وزارت بهداشت از آن الگو برداری نمایند.

آقای دکتر قالیباف در ادامه یادداشت خود دولت را به ندیدن واقعیات های موجود و کتمان واقعیت و در نظر نگرفتن هشدارهای کارشناسی متهم نموده و با زیرسوال بردن شیوه روی کار آمدن آقای روحانی فرصت را غنیمت شمرده و مدیریت دولت را در این سال ها ناکارآمد معرفی نموده اند.

ایشان برای اثبات این ناکارآمدی جلسات هفته ای یکبار و استفاده نکردن از ظرفیت های مردمی و عملیاتی در کشور را مورد اشاره قرار داده اند. قضاوت در این خصوص که مشکل آقای قالیباف با آقای روحانی یا دولت آقای روحانی است به مخاطبان واگذار کنیم بهتر است اما برای اینکه مجلس آینده تحت تاثیر آقای قالیباف به بیراهه کشیده نشود و به اسم واقع گرایی و نظرات کارشناسی به سمت تقابل های زیان بار با دولت پیش نرود؛ از سازمان برنامه و بودجه به خصوص دکتر پورمحمدی که از قضا در دولت های مختلف کار نموده و دیدگاه ایشان مبتنی بر داده ها و محاسبات کارشناسی است، انتظار داریم واقعیت های اقتصادی کشور را به آقای قالیباف منتقل نمایند.

وی در ادامه با اشاره به امکانات قالیباف در دوره مدیریتی خود در شهرداری تاکید نمود: بیان واقعیت ها و نظرات کارشناسی به منتخب اول تهران که ممکن است ریاست مجلس آینده را بر عهده بگیرد، قبل از شروع کار مجلس یازدهم لازم و لازم است. اکنون زمان رقابت نیست و هنوز تا 1400 فرصت باقی است. امروز زمان دیدن واقعیت ها و توجه به نظرات کارشناسان توام با احساس مسئولیت است. لطفا اجازه دهید توجه دولت کاملا به مدیریت آثار زیان بار ویروس کرونا و آثار تحریم های آمریکا باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش تند عضو فراکسیون امید به انتقاد قالیباف از دولت ، اکنون زمان رقابت نیست؛ تا 1400 فرصت باقی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند عضو فراکسیون امید به انتقاد قالیباف از دولت ، اکنون زمان رقابت نیست؛ تا 1400 فرصت باقی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید