دانش آموزان اسلامشهری حائز رتبه برتر تقدیر شدند

به گزارش خبرنگاران، بعد از ظهر شنبه مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور و ورزشکاران نمونه اسلامشهر برگزار گردید.

دانش آموزان اسلامشهری حائز رتبه برتر تقدیر شدند

بر این اساس، غزاله رضوانی رتبه 6 علوم انسانی، امیرحسین رمضان خانی رتبه 81 علوم تجربی، ندا تقوی رتبه 105 زبان های خارجی، سجاد عابد رتبه 21 ریاضی، علی حاجی زاده رتبه 53 ریاضی، آتوسا چگینی رتبه 18 ریاضی و زهرا نژاد ابراهیم رتبه 77 علوم انسانی دانش آموزان اسلامشهری هستند، که رتبه زیر 100 در کنکور سراسری سال جاری کسب کردند.

والدین رنج و زحمت فراوانی برای موفقیت فرزندان متحمل گردیده اند

شهردار اسلامشهر در این مراسم طی سخنانی گفت: والدین رنج و زحمت و سختی را بر خود هموار کردند، تا میوه ای نیکو به این جامعه تقدیم نمایند، این موفقیت ها حاصل زحمات معلمانی است، که برخی از آن ها امروز در این جمع نیز حضور ندارند.

حسین طلا اضافه نمود: بیش از 90 درصد بود از بودجه آموزش و پرورش صرف حقوق و دستمزد معلمان می گردد و هزینه به روز کردن مدارس را ندارد و به همین دلیل زحمت اولیا در این زمینه بیشتر است، در خصوص کتابخانه ها نیز قطعا ما ضعف ها و ایراداتی داشته ایم و از یادآوری این ضعف ها توسط دانش آموزان موفق تشکر می کنم، یک گروهی از امروز مامور خواهند شد، تا این ضعف ها را آنالیز و برطرف نمایند، تا در اولین جلسه کمیته فرهنگی مورد بحث قرار گیرد.

وی اضافه نمود: هرچقدر ما در کتابخانه ها کم کاری کردیم، کوشش شما دانش آموزان نقص هایمان را جبران کرد.

شهردار اسلامشهر از نصب تصاویر دانش آموزان موفق کنکور در سطح این شهر اطلاع داد و گفت: تصاویر نفرات برتر برای الگوسازی و ایجاد انگیزه برای دیگر شهروندان و دانش آموزان باید در سطح شهر نصب گردد.

علی اکبر ترابی، یکی از اعضا شورای اسلامی اسلامشهر نیز در این مراسم گفت: این که قهرمانان ورزشی و نخبه های حوزه های مختلف را به شهروندان معرفی می کنیم، کوشش برای الگوسازی است، تا جوانان بدانند، کوشش برای رسیدن به هدف عالی اگر باشد، قطعا دست یافتنی است.

وی گفت: باید کوشش کنید، تا در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکترا نیز افتخار برای شهر خود کسب کنید.

باید دست احتیاج به سوی نخبگان شهر دراز کنیم

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اسلامشهر نیز در این مراسم طی سخنانی گفت: برای حرفه ای شدن در هر کاری مانند ورزش و یا درس باید وقت گذاشت و زحمت کشید و افرادی موفق هستند، که از مسیر درست و همت و اراده قوی تری برخوردار هستند، باید قدردان زحمات والدین باشید، که از بسیاری از تفریح های خود دل کندند، تا موفق شوید، نخبگان، حتما باهوش هستند ولی بدون تردید اگر این نخبگان به این صندلی رسیده اند به این دلیل است که در محیط غنی رشد یافته اند.

مصطفی سالاریان اضافه نمود: قطعا خداوند به افرادی که در راه کسب علم گام بر می دارند، عنایت ویژه ای دارد، امروز کشور احتیاج به افراد نخبه ای مانند شما دارد.

اُرینب مسرور، دیگر عضو شورای شهر اسلامشهر نیز طی سخنانی گفت: والدین شما موفق علمی و ورزشی با توجه به برخی کمبودها توانستند، محیطی را برای کسب موفقیت هایتان فراهم نمایند و این امر قابل تقدیر است، والدین شما نقش بسیار مهمی در موفقیتتان داشته اند.

وی گفت: این رتبه ها برای شهرستان اسلامشهر افتخار آفرین است، باید سعی کنید، به شهر خود خدمت کنید، اعضا شورای شهر پذیرنده نظرات نخبگان برای پیشبرد مسائل شهری است، هر کاری که به نخبگان سپرده گردیده قطعا به موفقیت انجامیده و پیشرفت را سبب گردیده است، نباید نخبگان و افراد توانمند شهر را فراموش کنیم و باید دست احتیاج به سوی آن ها دراز کنیم، تا در زمینه موفقیت شهر و منطقه خود به ما یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دانش آموزان اسلامشهری حائز رتبه برتر تقدیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش آموزان اسلامشهری حائز رتبه برتر تقدیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید