محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ در راهند

به گفته یکی از مدیران اجرایی شرکت سامسونگ ظاهرا این شرکت میخواهد در ماه های آینده دو گوشی جدید را به بازار عرضه کند و البته نسخه هایی جدید از محصولات مبتنی بر تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را نیز به فروش می رساند.

محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ در راهند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این خبر در شرایطی منتشر می گردد که خط توسعه محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ از سال 2017 تا کنون نحرکات چندانی نداشت.

بر اساس اظهارات فرشید فلاح، مدیر بخش روابط توسعه دهندگان سامسونگ در حوزه بازی و فناوری های تلفیقی، که در جریان در پنجمین نمایشگاه Augmented World در سانتا کلارا، کالیفرنیا مطرح شد، سامسونگ در کوشش است، با یاری تکنولوژی واقعیت مجازی تغییراتی ویژه را در سطح فراوری محصولات جدید خود ایجاد کند و محتمل است از هدست های مختلف تا گوشی هایی مثل گلکسی اس 10 مشمول این تغییرات شوند.

به نظر می رسد سامسونگ هدستGear خود را هدف قرار داده چرا که از سال 2017 به روز رسانی های جدید را دریافت نکرده است. با توجه به این که گوشی نوت 10 سامسونگ در آستانه رونمایی است، بعضی پیشبینی ها حکایت از آن دارند که هدست جدید سامسونگ مبتنی بر واقعیت افزوده همزمان با نوت 10 رونمایی می گردد. بعضی دیگر از حدس ها نیز معتقدند نام تجاری GEAR VR به GALAXY VR تغییر می نماید.

این روزها که بسیاری از افراد به دنبال تکنولوژی های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی می گردند این تغییرات می توانند در فروش محصولات جدید سامسونگ اثراتی مثبت داشته باشند، آن هم در شرایطی که رقیب چینی سامسونگ؛ هواوی، شرایط مطلوبی ندارد.

منبع: انتخاب

به "محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ در راهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ در راهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید