موبایل، تبلت و گجت ها

پنج شنبه ها؛ روز خرید صنایع دستی

مرضیه اردکانی- قزوین ـ خبرنگار:صنایع دستی را نمی توان قیمت گذاری کرد، چون معین میزان عشق به کار رفته در هنر قابل نرخ گذاری نیست. با این همه زندگی صنعتگران با عشق نمی گذرد و باید برای گذران زندگی محصولات هنری شان را بفروشند. امروزه رونق فروش صنایع دستی...

13 مرداد 1398

برپایی کارگاه اصول تجویز فعالیت های ورزشی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2، آخرین مهلت ثبت نام

کارگاه و سمپوزیوم یک روزه اصول تجویز فعالیت های ورزشی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 ، شنبه 22 تیرماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می گردد.

9 مرداد 1398

محصولات مبتنی بر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده سامسونگ در راهند

به گفته یکی از مدیران اجرایی شرکت سامسونگ ظاهرا این شرکت میخواهد در ماه های آینده دو گوشی جدید را به بازار عرضه کند و البته نسخه هایی جدید از محصولات مبتنی بر تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را نیز به فروش می رساند.

7 مرداد 1398

ویژگی چت کردن به نسخه موبایلی فیس بوک باز می شود

شواهد حکایت از آن دارند که به زودی قابلیت چت کردن به نسخه موبایلی فیس بوک باز می شود. این ویژگی از پنج سال پیش از دسترس میلیونها کاربر خارج شده بود.

15 تیر 1398

جزئیاتی از محو شدن روستای آبیدک بر اثر رانش زمین

بخشدار مارگون از توابع شهرستان بویراحمد با بیان اینکه روستای آبیدک دهستان زیلایی در این بخش زیر آوار رفته است، جزئیاتی از این حادثه را تشریح کرد.

10 تیر 1398

شیائومی عرضه نسل جدید گوشی گیمینگ Black Shark را تایید کرد

به نظر می رسد شیائومی به این زودی ها قصد رها کردن گوشی های گیمینگ را ندارد و ساعاتی قبل تایید کرد که نسل جدید گوشی Black Shark در دست توسعه قرار گرفته است و احتمالا در فصل بهار عرضه می گردد.

18 خرداد 1398

چرا اپل برای ساخت گوشی تاشو عجله ای ندارد؟

طی سال های گذشته، بسیاری از شرکت ها بارها از پیشرفت های خود در زمینه توسعه نمایشگرهای انعطاف پذیر پرده برداری نموده اند ولی حالا این تکنولوژی به شکل تلویزیون رول شونده و گوشی تاشو به زودی به طور گسترده به بازار عرضه می گردد. در صنعت گوشی های هوشمند، روزبه...

10 خرداد 1398

مانور مخفیانه یوفوی درخشان در خاک مجارستان!

شهروند مجارستانی ویدئویی از یک یوفوی درخشان عجیب را در آسمان این کشور تهیه کرد.

27 اسفند 1397

دو برادر سارق، موتور دو برادر کاسب را دزدیدند

به گزارش خبرنگاران، سارقان 28 و 25 ساله پس از شناسایی دو برادری که در دو مغازه جداگانه ای در خانی آباد کار می کردند و با موتور سیکلت های آپاچی و وگو رفت و آمد داشتند تصمیم به سرقت موتورهای آنها را گرفتند. پس از بررسی متوجه شدند مالباختگان همیشه ساعت 2 ظهر...

26 مرداد 1397