سرقت از مامور انتظامات تحت تاثیر مصرف روانگردان

جوان 23 ساله ای که گوشی تلفن همراه انتظامات پل طبیعت را دزدیده بود، دستگیر شد.

سرقت از مامور انتظامات تحت تاثیر مصرف روانگردان

به گزارش خبرنگاران، ظهر دیروز مرد جوانی با مراجعه به مامور انتظامات پل طبیعت تهران آدرس ترمینال جنوب را سوال نموده و پس از دریافت پاسخ پرسش خود به سمت ایستگاه مترو حرکت کرد اما دقایقی بعد مامور انتظامات از نبود گوشی تلفن همراهش با خبر و با آنالیز دوربین های مداربسته محل متوجه شده که این جوان به بهانه پرسیدن آدرس تلفن همراهش را سرقت نموده است که بلافاصله این موضوع به پلیس اطلاع داده شد.

فیلم سرقت از مامور انتظامات پل طبیعت در اختیار عوامل پلیس مترو قرار گرفته و با توجه به اینکه احتمال داشت متهم به سمت ایستگاه ترمینال جنوب برود، عوامل پلیس مستقر در این ایستگاه اقدامات خود برای دستگیری این فرد را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه دقایقی بعد، این فرد وارد ایستگاه مترو ترمینال جنوب شده و هنگام خروج از ایستگاه توسط ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

متهم دستگیر شده که ابتدا خود را بی گناه معرفی نموده بود، پس از رویارویی با مامور انتظامات به ناچار لب به اعتراف باز کرد و گفت که 23 ساله و کارگر یک رستوران است که از مدتی قبل به مصرف قرص های روانگردان اعتیاد پیدا نموده و تحت تاثیر مصرف این مواد دست به سرقت زده است. متهم ادعا کرد که در طول جهت یک تی شرت و یک جفت کتانی را هم تحت تاثیر مصرف همین مواد سرقت نموده اما قصدش دزدی نبوده است!.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر خاطرنشان کرد که برای متهم پرونده ای تشکیل شده و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرقت از مامور انتظامات تحت تاثیر مصرف روانگردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت از مامور انتظامات تحت تاثیر مصرف روانگردان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید